2013–2014 m.m.

Pasidžiaukime...

Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko mokinių piešinių ir rašinių konkurso ,,Gyvenu Europoje‘‘ pristatymas bei apdovanojimai. Šiame renginyje dalyvavo gausus būrys mūsų mokyklos mokinių. Konkurso II-osios  vietos laureate tapo 10 klasės mokinė Diana Jurgelytė  (mokytoja Ona Žvirblienė). Mokiniams dalyvavusiems konkurse, padėkas ir dovanėles įteikė europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė ir Seimo narys Andrius Palionis. Vėliau iš visų darbų buvo atrinkta 20 geriausių, kurie eksponuoti LR Seime.

Gegužės 7 dieną mūsų mokyklos mokiniai Diana Jurgelytė, Olivija Tiauterytė, Simona Lopetaitė, Odeta Cerpickaitė  ir mokytoja Ona Žvirblienė gavo dovaną – ekskursiją į Vilnių. Laukėme  LR Seime , kur mus sutiko Seimo narys Andrius Palionis. Apžiūrėjome piešinių parodą  ,,Gyvenu Europoje“, džiaugėmės, kad joje eksponuojami mūsų mokinių darbai. Dalyvavome Euro-pamokoje Seimo informacijos biure. Iš Seimo patraukėme į Vilniaus senamiestį, kuriuo buvome labai sužavėti. {akgallery}

Dėkojame LR Seimo nariui už šiltą, nuoširdų bendravimą, už laureatų ir prizininkų pagerbimą.

Mokytoja Ona Žvirblienė