2013–2014 m.m.

Netradicinio ugdymo diena

Trečios ir ketvirtos klasės mokiniai  netradicinio ugdymo dieną pabuvojo Druskininkų  ,,Girios aide“, kuriame  eksponuojami meniniai medžio drožybos, kalvystės, keramikos, gintaro darbai, retos Lietuvos medžių rūšys, daugybė paukščių ir žvėrelių iškamšų. Netradicinėje aplinkoje, skambant miško paukščių balsams, mokiniai turėjo galimybę, IKT pagalba,  pagilinti, praturtinti ir pasitikrinti  žinias gamtosaugine tema.

Aplankėme ir Grūto parko ekspozicijas. Labiausiai dėmesį patraukė mini zoologijos parko gyventojai – paukščiai ir žvėreliai, ypač rudųjų meškų pasirodymas. Smagu  buvo ir žaidimų aikštelėje.

Užsukome į Merkinę. Nors mūsų kelionę nuolat lydėjo smulkus lietus, bet namo grįžome kupini įspūdžių ir gerų emocijų.

4 klasės mokytoja Aldona Krilavičienė