2013–2014 m.m.

Šimtadienis

Kovo 14 dieną Strazdaniukas Nukas ir Nukė kartu su solistais Svirpliais visus- mokytojus, dešimtokus,  jų tėvelius ir svečius - pakvietė į muzikinę Šimtadienio - ,, dovanadienio gimtadienio” – kelionę. {akgallery}

Muzikinės kelionės metu netrūko nei džiaugsmo, nei sėkmės. Nuostabą sukėlė atsiųstos ir įteiktos keturios užslėptos dovanos. Pirmoji- buvę pirmokėliai, dabartiniai dešimtokai. Antroji – pirmoji mokytoja Ramutė Švedienė. Trečioji dovana - mokyklos direktorius Stasys Valančius. Ketvirtoji – auklėtojos Albina Marčiukaitienė ir Asta Marcinkevičienė.

Dešimtokus nuoširdžiai pasveikino ir linkėjo sėkmės tėveliai ir mokyklos mokinių tarybos atstovai.

Įvertinus dešimtokų žinias, gebėjimus, jiems įteikėme pusatestačius ir Metų nominacijas. Auklėtojai padovanojome nušlifuotą ,,Metų deimantą”, ant kurio surašytos geriausios auklėtinių savybės.

Devintokai, išklausę dešimtokų testamentą, pasižadėjo jį vykdyti.

Muzikinė šimtadienio kelionė baigėsi lyriškai, nostalgiškai: artėja laikas išeiti iš mokyklos

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Devintokai ir klasės auklėtoja Danutė