2013–2014 m.m.

Šių metų vasario 28 d. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Ovalioje salėje vykoProjekto „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas“ 2013 metų ataskaitinė konferencija. Joje dalyvavo ir pranešimus skaitė LTOK Olimpinio švietimo komisijos pirmininkas dr. Rolandas Zuoza, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Olimpinio švietimo programų vadovė Vita Balsytė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto garbės prezidentas Artūras Poviliūnas ir kt.

Konferencijoje dalyvavo mūsų mokyklos atstovai Aistė Kurapkaitė, Gerda Trakymaitė ir kūno kultūros mokytojas Vitas Rymantas Sidaravičius. Mūsų mokykla vaikų ir jaunimo olimpinio ugdymo projekte dalyvauja nuo 2006 m.

Dvi valandas trukusio renginio metu buvo pristatyta įvairių mokyklų patirtis plėtojant olimpinį judėjimą Lietuvoje, numatytos gairės būsimai veiklai šalies mokyklose.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Aistė Kurapkaitė