2013–2014 m.m.

Vasario -14-oji šv. Valentino diena

Gyvenime yra du tikri džiaugsmai – mylėti ir būti mylimam.

2014 m. vasario 14 d. mokyklos aktų salėje vyko nuotaikingas renginys, skirtas šv. Valentino dienai paminėti. Pagal seną mokyklos tradiciją šį renginį mokykloje organizuoja aštuntokai. Jie paruošė įdomių užduočių: su pirštinėmis išlukštenti ir suvalgyti kuo greičiau saldainius, šokti su balionu ir suvalgyti porai vaflį be rankų.

Klasės ruošė originaliausią širdelę ir turėjo pristatyti vaidybinę situaciją meilės tema.

6 klasė gavo padėką už originaliausiai papuoštą koridorių, 7 klasė  - už vaidybinę situaciją meilės tema, 9 klasė -  už originaliausią širdelę, o 10 klasė – už originaliausią aprangą.

Visą savaitę mokykloje vyko rinkimai mylimiausio mokytojo, darbuotojo, mokinės ir mokinio rinkimai. Mokinių tarybos pirmininkė Eglė Zujūtė  nominaciją ,,Mylimiausia mokytoja“ įteikė Danutei Petraškienei, ,,Mylimiausia darbuotoja“ – Irenai Veličkienei, ,,Mylimiausia mokinė“ – Ignei Kukankaitei, o ,,Mylimiausias mokinys“ – Vakariui Juodžiukynui.

Linkime, kad visad Jus lydėtų gera nuotaika, supratimas ir Meilė.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

8 kl.mokinė Ignė Kukankaitė