2013–2014 m.m.

Jau aštuntą kartą startavo projektas ,,Įkalinti mokykloje“

Projektas „Įkalinti mokykloje“ – tai socializacijos projekto ,,Šalia manęs”, prevencinio projekto „Mes matome kitaip“ir pilietinių iniciatyvų klubo ,,Bendraamžiai” veiklų jungtis, mokykloje turinti tradicijas, pradėta  jau prieš septynerius metus. Projekto sėkmę atspindi vis didėjantis norinčių jame dalyvauti mokinių skaičius bei kasmet prisijungiantys nauji  partneriai iš bendradarbiaujančių mokyklų tinklo.Džiaugiamės,kad šiemet prie mūsų prisijungė Stakliškių vidurinės mokyklos 8-9 kl.mokinių komanda lydima mokytojos Sidonos ir socialinės pedagogės Daivos.

Projektu „ Įkalinti mokykloje“ siekiama toliau vykdyti prevencinę veiklą ir ugdyti socialinius įgūdžius, sieti tai su kūrybine raiška, išmokti naujų sportinių žaidimų, varžybų  metu lavinti savo ištvermę, reakciją, mokytis dirbti komandoje, draugiškumo, supratimo, pagarbos sau ir kitiems.

Neformalios aplinkos sąlygomis, taikant aktyvius ugdymo metodus programos dalyviai buvo mokomi formuoti savo įvaizdį, užmegzti santykius su kitais žmonėmis, analizuoti ir spręsti konfliktus, dirbti komandoje ir lyderiauti,atskleisti savo kūrybiškumą ir muzikinius sugebėjimus,o svarbiausia- tris dienas atitrūkti nuo bendravimo mobiliaisiais telefonais ir iš gyvenimo,,virtualiame pasaulyje“ sugrįžti į realų bendravimą žiūrint draugams į akis.Projekto metu sukurti mokinių darbai papuošė mokyklos laiptines ir foje,todėl jais pasigėrėti gali visi mokyklos bendruomenės nariai.

Dagiau nuotraukų fotogalerijoje

Projekto vadovės mokytoja Reda ir socialinė pedagogė Asta