2013–2014 m.m.

Sėkmė fizikos olimpiadoje

Penktadienį,  sausio 24d.,  rajone vyko respublikinės fizikos olimpiados II etapas. Nors fizika yra tikrai nelengvas ir dažnai mokinių nemėgstamas dalykas, tačiau  dvi mokyklos mokinės pasiryžo išbandyti savo jėgas sprendžiant uždavinius.  Prienų Revuonos pagrindinėje mokykloje vykusioje olimpiadoje dalyvavo dvi sesės  Loreta ir Sonata Sabaliauskaitės. Sesės fizikos dalyko olimpiadoje dalyvavo pirmą kartą ir joms teko susirungti ne tik su pagrindinių mokyklų, bet ir su gimnazijų 10- kais (II g. k.) mokiniais.   Džiugu, kad jų rezultatai mažai kuo nusileido gimnazistų rezultatams, o Loretai pasisekė iškovoti net III vietą.

Sveikiname Loretą ir raginame visus drąsiau dalyvauti ne tik sportinėse bet ir dalykinėse olimpiadose, bei lygiuotis į gabesnius, išradingesnius, sumanesnius.

Mokyklos vardu,

fizikos mokytojas Žydrūnas Tautvydas