author footer link can be edited or disabled only in full version

2013–2014 m.m.

Sėkmingas startas badmintono turnyre „Entuziazmas ir patirtis“

Sausio 11 d. Balbieriškio pagrindinės mokyklos salėje vyko badmintono turnyro  „Entuziazmas ir patirtis“ III etapas. Dalyvavo 61 žaidėjas iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Šakių, Kretingos, Balbieriškio badmintono klubų. Mūsų klubą atstovavo 13 žaidėjų. Buvo žaidžiama trejose pajėgumo grupėse. Stipriausioje B grupėje vienetų ir dvejetų (poroje su Antanu Mizgiriu) varžybas laimėjo buvęs mūsų mokinys Mantas Šatrauskas.Vienetų varžybose trečias liko ir buvęs mūsų momkinys Matas Kavaliauskas.Jis dvejetų varžybose (poroje su Donatu Rumšiu)iškovojotrečią vietą. C grupėje vyrų dvejeto varžybose (poroje su Vidu Venckumi) trečią vietą iškovojo Rytis Bucevičius. Moterų dvejetų varžybose trečią vietą (poroje su Jurgita Venckūniene) iškovojo Aistė Kurapkaitė. D grupėje vyrų dvejeto varžybose antrą vietą (poroje su Tomu Triušinsku) iškovojo Eimantas Aliulis. Mišriame dvejete (poroje su Aidu Poderiu) iškovojo Aistė Kurapkaitė.

Turnyro šeimininkai, Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ atstovai, iškovojo 8 prizines vietas. Aukso apdovanojimus pelnė Mantas Šatrauskas (2), sidabro – Eimantas Aliulis (1), bronzos – Matas Kavaliauskas (2), Aistė Kurapkaitė (2), Rytis Bucevičius (1).Turnyro atidarymo ceremonijos metu už badmintono populiarinimą ir nuveiktus darbus buvo pagerbtas mokytojas – treneris Vitas Rymantas Sidaravičius, kuriam buvo įteikta Prienų rajono savivaldybės padėka bei turnyro organizatorių atminimo prizas.