2013–2014 m.m.

Kelias į Kalėdas

Laukdami Kalėdų,-   priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai bei visų pradinių klasių mokiniai, drauge su savo mokytojomis Ramute Švediene, Aldona Krilavičiene, Irena Petraškiene, Daiva Alaveckiene, Gražina Antanavičiene, Ona Žvirbliene, Jelena Milaš, logopede Jolita Adamoniene  labai stengėsi vieni kitiems gerus darbus dovanoti, kad širdyse suskambėtų  Kalėdų džiugesys.

Kiekvieną Advento rytmetį  klasėse rinkomės prie Advento vainiko, uždegdami tiek žvakelių, kiek savaičių praėjo. Advento vainikus nupinti padėjo darbščiosios vaikučių mamytės. Mokėmės eilėraščius, daineles, gaminome sveikinimus artimiesiems. Aptarėme gražius poelgius, dorus darbus.

Kaip kasmet, mokyklos direktoriaus Stasio Valančiaus rūpesčiu, vaikų išsvajotos eglutės sulaukėme. Žaliaskarę savo mažomis rankelėmis puošėme, o ji  savo spindesiu tarsi kuždėjo kiekvienam, kad Kalėdos jau beldžiasi  į  mokyklos duris.

Į  Adventinę integruotą pamoką ,,Ir atvažiuoja šventa Kalėda‘‘ taip pat susirinkome visi.

Muzikos mokytojas Saulius Kondrotas pademonstravo filmą apie senąsias mūsų tautos Kūčių tradicijas. Mokiniai išsiaiškino simbolinius Adventinių bei Kalėdinių dainų žodžių skirtumus  ir drauge dainavo. Pirmos, antros, trečios, ketvirtos klasės skaitovai  padeklamavo atmintinai išmoktus eilėraščius žiemos, Kalėdų tema. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai vaidino pasakėlę. Sugiedojome  giesmelę  ,,Džiaugsmingų šventų Kalėdų‘‘.

Mūsų senoliai skubėdavo visas skolas grąžinti iki Kalėdų. Tad bibliotekininkė Danguolė Damijonaitytė  į  šventinę pamoką atvyko su  mokykloje vykusio konkurso ,,Žiema su Plupu‘‘ apdovanojimais jo prizininkams. O direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė įteikė respublikinio  konkurso ,,Kamštelių vajus- 2013‘‘organizatorių atminimo dovanėles aktyviausiems 28- iems  I- IV klasių kamštelių rinkimo dalyviams, padėkodama  mokiniams už gebėjimą rūšiuoti atliekas, gamtos saugojimą bei paragindama visus susirinkusius  jau nuo šiandien vėl kaupti kamštelius ir ateinančiais metais  dalyvauti naujoje iniciatyvoje.

Šventinę nuotaiką sukūrė organizuota netradicinio ugdymo diena. Gruodžio 20 dieną  Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vaikai stebėjo  spektaklį ,,Kalėdiniai Pifo nuotykiai‘‘. Mokiniai bendravo su spektaklio personažais, šoko ratelius, išmoko pasisveikinimą su Kalėdų seneliu.Už tiek nuveiktų darbų,  įdėtų pastangų besiruošiant  šventėms,  Kalėdų senelis nepamiršo vaikučių įvertinti ir apdovanoti dovanėlėmis.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė