2013–2014 m.m.

Prasminga Adventinė popietė

Adventas- ramybės, susikaupimo, atgaivos sielai metas.

Šilčiausias akimirkas išgyvename, kai atvirai dalijamės laiku ir meile. Tokių minčių vedami  mokytojai,  paraginti mūsų mokyklos direktoriaus Stasio Valančiaus, -  ramią penktadienio popietę susitiko  su Balbieriškio parapijos klebonu Remigijumi Veprausku.

Mokyklos muziejaus aplinkoje  klausėmės direktoriaus Stasio Valančiaus  pamąstymų  apie kiekvieno iš mūsų būties prasmę. Susidomėjome direktoriaus  pasiūlymu muziejuje turėti Balbieriškio bažnyčios istoriją, kuri šiemet suvirpino kiekvieno balbieriškiečio širdį. Klebonas Remigijus Veprauskas pasidalijo bažnyčios atstatymo projekto lūkesčiais, linkėdamas mums visiems ramybės, tikėdamasis sutelktumo bei įteikdamas atminimui ateinančių metų kalendorių su buvusios bažnyčios vaizdais. Muzikos mokytojas Saulius Kondrotas padovanojo angeliško skambesio giesmę. Jos melodija kvietė įsiklausyti, išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus.

Šis  susitikimas, tai-  kelias į Kalėdas atverta širdimi, praskaidrinta siela,  laukiant Viešpaties atėjimo stebuklo.

mokyklos mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė