2013–2014 m.m.

Konkurso ,,Kuriame pasaką“ apdovanojimai

Gruodžio 9 d. Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijoje vyko baigiamasis konkurso ,,Kuriame pasaką“ renginys. Šventė prasidėjo menine kompozicija – visi galėjome stebėti nuotaikingą dramos būrelio jaunųjų aktorių vaidinimą. Šis konkursas buvo organizuotas jau devintus metus. Konkursas skiriamas 5-10 klasių mokiniams. Šįmet komisijai buvo pateikta 60 pasakų iš 11 rajono mokyklų.

Konkurse dalyvavo ir trys mūsų mokyklos mokinės: Laura Charbakaitė, Eglė Zujūtė (7 kl.), Toma Juodinskaitė (9 kl.). Džiaugiamės, kad mokinių pasakos buvo pastebėtos ir puikiai įvertintos – visos mokinės tapo laureatėmis. Joms buvo įteikti Padėkos raštai, pats Seimo narys, konkurso rėmėjas, Vytautas Kamblevičius asmeniškai visiems laureatams įteikė po atminimo dovanėlę ir saldųjį prizą. V. Kamblevičius pasidžiaugė, kad šis konkursas iš tiesų susilaukia didelio susidomėjimo, mokiniai noriai jame dalyvauja, nes pasakose jaunieji kūrėjai atskleidžia ir dalelę savęs, juk ir mūsų gyvenimas kažkuo primena pasaką. Konkursui mūsų mokyklos mokines ruošė mokytojos Irena Liutkevičienė ir Rita Šalčiūtė. Jos taip pat buvo apdovanotos Švietimo skyriaus vedėjo Rimvydo Zailsko Padėkos raštais bei rėmėjų dovanomis – gėlėmis. Mokytojui pats didžiausias jo darbo įvertinimas - jo mokiniai: kūrybingi, žingeidūs, smalsūs, ieškantys ir atrandantys save įvairiose veiklose.

Mokytoja Rita Šalčiūtė