2013–2014 m.m.

Pirmokų tėvų karjeros diena

Pirmokai sulaukė savanorių tėvelių, kurie kalbėjo apie savo profesijas. Nedo mama Ingrida kalbėjo apie slaugytojos darbą. Mokė vaikus,  kaip reikia apibintuoti sužeistą ranką, koją, galvą. Mokiniai patys bandė suteikti pagalbą ,,sužeistam“ draugui. Dominyko tėtis Linas supažindino su veterinaro profesija. Parodė plakatus apie gyvulių gydymą, paaiškino,   kam ir kaip naudojami jo atsinešti  gyvulių  gydymo instrumentai. Mokiniai atidžiai klausė, pasakojo apie savo augintinius. Justo tėtė Rimas kalbėjo apie kario profesiją. Savo pasakojimą pagyvino įvairiomis istorijomis iš karių gyvenimo. Pirmokai, žiūrėdami tėvelio paruoštus plakatus, domėjosi,  kaip gyvena ir kokius darbus atlieka kariai  Lietuvoje ir išvykę į tarptautines taikos misijas. Pokalbio pabaigoje tėtė pakvietė mokinius  atvykti  pavasarį į visuomenės ir Lietuvos kariuomenės dieną Kaune. Vytauto tėtė Edvinas supažindino su statybininko profesija.

Mokiniai atsakinėjo į pateiktus klausimus,  braižė savo svajonių  namų projektus.  Pirmokai susipažino su įvairiomis profesijomis, mokėsi bendrauti, atidžiai klausytis kalbančiojo. Kuo norėtų būti užaugę,  parašė lapeliuose arba nupiešė piešiniuose. Įdėję į savo pagamintą  voką, kaip didžiausią svajonę,  įsegė į savo ,,Džiaugsmų ir svajonių“ knygą.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Pirmos klasės mokytoja Ramutė Švedienė