2013–2014 m.m.

Pinigų bitė

Kasdien mes  priimame įvairiausius sprendimus, renkamės vieną dalyką vietoj kito. Kalbant apie pinigus, verta pastebėti, jog mes kartais perkame daiktus visai negalvodami apie taupymą.{akgallery}

Lietuvos bankas pagal  finansinio švietimo iniciatyvą ,,Pinigų bitė‘‘ pristatė virtualią finansinio raštingumo pamoką. 9 - 10 klasių mokiniai stebėjo ir aptarė tris filmukus apie pinigų valdymo gudrybes. Kiekvienas savo  finansines  žinias galėjo pasitikrinti, spręsdamas testą.

Tam, kad jauni žmonės galėtų tinkamai pasinaudoti finansų sektoriaus teikiamomis galimybėmis, jiems itin svarbu suprasti, kaip finansų paslaugų rinka veikia. Norisi tikėti, kad finansinio raštingumo pamokos padės mokiniams įgyti praktinius įgūdžius, taupant pinigus, sudarant biudžetą, nusistatant ilgalaikius tikslus.

Mokytoja  Danutė Petraškienė