2013–2014 m.m.

Mokymai Olweus koordinacinei tarybai ir MSG(mažųjų supervizijų grupių) vadovams

Spalio  28 ir 30 dienomis mūsų mokykloje vyko neįprastiniai seminarai. Sertifikuota Olweus programos instruktorė  Dalė Daiva Gasparavičiūtė mokyklos koordinacinei tarybai ir MSG vadovams dar kartą pristatė Olweus programos kokybės užtikrinimo sistemos diegimo mokykloje sąlygas ir reikalavimus, pabrėžė mokyklos vadovo vaidmenį formuojant prieš patyčias nukreiptą mokyklos politiką bei siekiant išlaikyti Olweus programos diegimo metu įgytas personalo kompetencijas. MSG vadovams vedė mokymus tinkamo grupės darbo organizavimo, vadovavimo klasei, aktyvių metodų (vaidmenų žaidimų) panaudojimo galimybių vykdant programos veiklas temomis, buvo nagrinėjami reikalavimai Olweus klasių valandėlėms, aptarti pagrindiniai jų vedimo principai ir struktūra. Pirmieji žingsniai jau žengti, toliau laukia atsakingas ir įtemptas 18 mėnesių programos įgyvendinimo etapas. Tik visos mokyklos bendruomenės susitelkimo dėka mes galime tapti draugiškiausia, saugiausia mokykla, kurios raktiniai žodžiai būtų ,,Mūsų mokykloje taip nesielgiama“.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

MSG grupės vadovė Reda Valančienė