2013–2014 m.m.

Visuotinis tėvų susirinkimas

Spalio 18 d. mokykloje vyko visuotinis tėvų susirinkimas. Jame dalyvavo  Prienų PPT  socialinė pedagogė Dalia Daiva Gasparavičiūtė, kuri tėvus supažindino su  Olweus patyčių ir smurto prevencijos programa. Ši programa su mokyklos instruktorės Dalios Daivos pagalba bus vykdoma 18 mėnesių.

Susirinkime tėvams teko išbandyti ir grupinį darbą. Pasiskirstę į keturias grupes, jie svarstė, kaip tobulinti mokyklos veiklą siekiant pagerinti mokinių ugdymosi rezultatus, mažinti patyčių ir smurto atvejus, teikė siūlymus, kaip tobulinti tėvų informavimo sistemą mokykloje bei spręsti pavėžėjimo, maitinimo problemas.{akgallery}

Susirinkime buvo išrinkti tėvų atstovai į į Mokyklos tarybą: Angelė Dabulevičienė, Lina Kukankienė ir Sergej Bugaj.

Tėvams į rūpimus klausimus atsakė tiek mokyklos administracija, tiek klasių auklėtojai, dalykų mokytojai.