2013–2014 m.m.

Konstitucijos egzamino II turas

Spalio 15 dieną mokyklose vyko konstitucijos egzamino II etapas. Mūsų mokykloje iš patekusiųjų į antrą etapą 13 mokinių dalyvavo 10, nes kitus jau ,,pakirto rudeninis virusas“. Buvo pateikta 20 klausimų, iš kurių vienas buvo atviras,reikalaujantis pasitelkti vaizduotę,loginį mąstymą ir turimas žinias iš patirties. Pretenduoti į nugalėtojus galėjo teisingai atsakiusieji į 15 klausimų ir išradingai  išdėstę savo nuomonę atvirame klausime. Gaila, bet mūsų mokiniai neišnaudojo jiems skirto laiko limito, klydo ne sudėtingiausiuose, bet gana paprastuose klausimuose, beveik visiems pritrūko svarių argumentų atsakant į 20 klausimą, todėl tarp nugalėtojų šį kartą mūsų mokinių pavardžių neišgirsime. Arčiausiai tikslo buvo 10 klasės mokiniai Domantas Kučinskas ir Gytis Marčiukaitis. Ačiū visiems dalyvavusiems,manau,kad  svarbu buvo ne tik dar kartą pasitikrinti savo žinias ir gebėjimus, bet ir įsitikinti,kad skubėjimas ne visada pats tinkamiausias būdas siekiant geriausio rezultato.

Mokytoja Reda Valančienė