2013–2014 m.m.

Edukacinė pamoka ,,Šokolado gamyba ir degustacija“

Ketvirtos klasės mokiniai su mokytoja  Aldona dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Šokolado gamyba ir degustacija“. Tai buvo labai įdomi pamoka, kurios metu degustavome dar neragautų skanumynų, klausėmės šokoladinių istorijų, stebėjome šokoladinio saldainio gimimo procesą. Visi mokiniai savo rankomis iš įvairiausių priedų ir šokolado gaminome saldainiukus, kuriuos galėjome vežtis namo. Kūrybiškiausi ir daugiausiai atsakinėję  mokiniai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais. Nemažai sužinojome ir išmokome, kiekvienas išeidamas gavo  diplomą, kad yra gero šokolado ekspertas.

Grįždami namo aplankėme vieną svarbiausių Prienų krašto senosios praeities paminklų, dar žinomą kaip Balnakalnio ir Napoleono Kepurės vardais  -  Lepelionių piliakalnį. Buvo smagu ir įdomu!

4 klasės mokinė Silvija