2013–2014 m.m.

Konkursas skyriaus vedėjo pareigoms

Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla skelbia atvirą konkursą Kunigiškių pradinio ugdymo skyriaus vedėjo (1et.) pareigoms. Atlyginimo koeficientas - 16,6 (BMA dydžiais). Įstaigos buveinės adresas – Klevų g. 10, Balbieriškis, Prienų r., įmonės kodas 190189338.

Reikalavimai pretendentams:

būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, kitais teisės aktais, ypač kiek tai susiję su mokyklos veiklos organizavimu, rajono savivaldybės institucijų priimtais sprendimais bei potvarkiais, rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymais; sugebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti Kunigiškių pradinio ugdymo skyriaus darbą, mokėti kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, daryti išvadas; turėti aukštąjį pedagoginį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą; išmanyti dokumentų rengimo ir tvarkymo taisykles; raštvedybos bei archyvavimo tvarką; turėti projektų ruošimo ir valdymo patirtį, mokėti anglų kalbą (pageidautini  privalumai); mokėti dirbti kompiuteriu; būti pareigingam, darbščiam, komunikabiliam, sąžiningam ir iniciatyviam.

Skyriaus vedėjo pagrindinės funkcijos:

Skyriaus ugdymo  proceso organizavimas:

neformaliojo, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo koordinavimas;

pagalbos mokiniui teikimo organizavimas.

Ūkinio-techninio personalo darbo organizavimas.

Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu(pokalbis).

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. prašymą leisti dalyvauti konkurse;

2. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;

3. išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;

4. gyvenimo aprašymą;

5. pretendento anketą (galima pildyti vietoje);

6. savo privalumų sąrašą(pateikiamos dokumentų kopijos), nurodant dalykines savybes;

Dokumentai priimami nuo 2013 m. rugpjūčio mėn. 26 d. iki 2013 m. rugsėjo 9 d. 10 val. asmeniškai mokyklos raštinėje (Klevų g. 10, Balbieriškis, Prienų rajonas) arba siųsti registruotu laišku iki nurodyto termino.

Išsamesnė informacija apie konkursą telefonu (8 319) 59 146, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktorius