2012–2013 m.m.

Mokslo metų pabaigos posėdis mokykloje

Kaip ir kiekvienais metais, nutilus mokykliniam vaikų šurmuliui, mokytojai renkasi į posėdį aptarti galutinių rezultatų, numatyti gaires ateinantiems mokslo metams. Šis posėdis mūsų mokykloje išsiskyrė tuo, kad ilgametė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Liutkevičienė atsisveikino su pavaduotojos pareigomis. Prienų rajono Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas įteikė mero padėkos raštą ir gėles. Mokyklos bendruomenės vardu padėkos raštą ir kuklią dovanėlę įteikė mokyklos direktorius Stasys Valančius. Buvę mokiniai ir kolegos atsidėkojo gėlėmis. Džiaugiamės, kad Irena dar nepalieka mūsų kolektyvo, kad dirbdama mokytoja turės daugiau laisvo laiko puikiems kūrybiniams sumanymams įgyvendinti, o būdama šalia mūsų visada galės perduoti sukauptą ilgametę patirtį jaunesniems kolegoms ir, kaip jau esame įpratę, patarti, paguosti, sustiprinti reikalui esant...

Mokytoja Reda