2012–2013 m.m.

Paskutinės mokslo metų dienos atgarsiai

Ir vėl prabėgo dar vieni mokslo metai, ir vėl atėjo laikas atkreipti dėmesį į tuos moksleivius, kurie visus mokslo metus netinginiavo ir stengėsi gerai mokytis arba kitaip garsinti mokyklos vardą. Birželio 6 d. popietę mokinių tarybos atstovai, padedami anglų kalbos mokytojos Neringos Bindokaitės, į pradinės mokyklos aktų salę sukvietė visus 5-10 klasių mokinius ir mokytojus, nes, kaip ir kasmet, mokslo metų pabaigoje vyko labai gerai besimokančių ir mokyklos vardą garsinančių mokinių pagerbimo šventė. Pirmasis šventės akcentas buvo skirtas mokyklos dešimtokams. Nors ir negausi savo skaičiumi ši dešimtokų laida, tačiau, be jų dalyvavimo neapsiėjo nei vienas mokyklos renginys, todėl mokiniai, norėdami padrąsinti juos prieš pirmąjį egzaminą, skyrė dešimtokams dainas, įteikė nominacijas.

Šventės metu buvo apdovanotas gausus būrys  ir kitų klasių mokinių. Jie spaudė direktoriui ranką ir atsiėmė padėkos raštus bei diplomus. Buvo apdovanoti moksleiviai, kurie visus metus mokėsi tik labais gerais ir gerais pažymiais, įvairiose dalykinėse olimpiadose ir konkursuose laimėjo prizines vietas arba pelnė aukštus pasiekimus sporto arba meno srityse. Dėkojame visiems mūsų  šaunuoliams, nuolat besistengiantiems dėl mokyklos ir dėl savęs, taip pat jų tėveliams, patariantiems gyvenimo kelyje, ir mokinius ruošiantiems mokytojams, kurie padeda siekti žinių ir svajonių. Linkime gražios ir šiltos vasaros, niekada nepasiduoti ir siekti savo tikslų. Tegul sėkmė mus persekioja… {akgallery}

Mokytoja Reda Valančienė