2012–2013 m.m.

16 „Zipio draugų“ Balbieriškyje

Ir šiais mokslo metais šešiolika Balbieriškio pagrindinės mokyklos priešmokyklinukų dalyvauja tarptautinėje vaikų socialinių įgūdžių ugdymo programoje „ Zipio draugai“.

Tėvelių rankomis pagamintas vabaliukas Zipis įsikūrė grupės kampelyje. Kartą per savaitę vaikai dalyvauja vienoje 45 minučių valandėlėje kurioje atlieka įvairias užduotis. Dalyvaudami programoje vaikai mokosi įveikti kasdienius sunkumus, siekia labiau pasitikėti savimi, susidraugauti, taikant auksinę taisyklę „gera išeitis yra ta, kuri padeda pasijusti geriau ir nekenkia aplinkiniams.“

Viliuosi, kad mano auklėtiniai išmoks būdų pasijusti laimingesniais, gebės įveikti sunkumus. Šie įgūdžiai išliks ir padės jiems lengviau susidoroti su sudėtingomis situacijomis augant ir suaugus.{akgallery}

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Ramutė Švedienė