2012–2013 m.m.

Netradicinė muzikos pamoka su soliste Sigute Trimakaite

Balandžio 10 dieną mūsų mokykloje lankėsi tarptautinių konkursų laureatė, solistė Sigutė Trimakaitė. Ypatingo balso savininkė priešmokyklinės ir pradinių klasių mokinius pakvietė į netradicinę muzikos pamoką, kurioje pademonstravo profesionalaus atlikėjo balso, spalvingos ir įdomios dainos interpretavimo galimybes. Mokiniai turėjo progą pajausti lietuvių liaudies dainos skambesį, išgirsti ir palyginti dainas, atliekamas vokiečių, prancūzų kalbomis. ,,Kad muzika suskambėtų, į kiekvieno širdį pasibelstų, reikalinga tyla‘‘ – pabrėžė viešnia pasidžiaugdama vaikų gebėjimu klausytis ir išgirsti.

Pasibaigus pamokai mokyklos sportininkai susirungė su viešnia žaisdami stalo tenisą. Norime padėkoti Sigutei Trimakaitei už šiltą bendravimą, išskirtinę galimybę prisiliesti prie akademinės muzikos ir laukiame sugrįžtant.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

mokytojas Saulius