author footer link can be edited or disabled only in full version

2012–2013 m.m.

Sidabro medaliai finalinėse badmintono varžybose

Kovo 23d. Tauragėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio 2013 finalinės badmintono varžybos. Šias metais jose varžėsi 17-kos miestų ir rajonų atstovai. Prienų rajoną, o kartu ir savo mokyklą atstovavo Balbieriškio pagrindinės mokyklos mergaičių ir berniukų komandos. Ypač gerai sekėsi mergaičių komandai. Įveikusios pajėgias Kauno, Klaipėdos, Vilniaus, Kretingos, Šakių, Kelmės ir kitų rajonų komandas balbieriškietės pirmą kartą rajono ir mokyklos istorijoje finalinėse varžybose iškovojo 2-ąją vietą ir sidabro medalius. Berniukų komanda iškovojo 6-ąją vietą.

Asmeniniame vienetų žaidime Gerda Trakymaitė, nusileidusi tik Lietuvos rinktinės atstovėmis, iškovojo 4-ąją vietą (iš 38 žaidėjų) Aistė Kurapkaitė 7-ąją vietą, o Meda Kavaliauskaitė 8-ąją vietą. Berniukų grupėje geriausiai pasirodė Osvaldas Aliulis iškovojęs 9-ąją vietą ir Eitvydas Seilius 10-ąją vietą (iš 40 žaidėjų). Visi balbieriškiečių komandos žaidėjai yra ir Prienų sporto centro badmintono grupės auklėtiniai.