2012–2013 m.m.

Parkai po 20 – ties metų

Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centre Birštone vyko mokinių piešinių parodos „Parkai po 20 - ties metų“ atidarymo ir apdovanojimų šventė, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Diplomais buvo apdovanota 9 klasės mokinė Kristina Ališauskaitė ir 2 klasės mokinys Matas Golmanas, padėkomis – antrokai Dovydas Trakymas, Ąžuolas Barkauskas, Arnoldas Asadauskas, pirmokė Airida Ališauskaitė, trečiokė Karolina Miliauskaitė.

Mokiniai mano, kad po 20 – ties metų parkuose bus daug žalumos, augs įvairūs medžiai, žydės gėlės, žmogui bus malonu ten pasivaikščioti, pasigrožėti gamta, atsigauti po darbos dienos. Tokias mintis jie stengėsi perteikti piešiniuose.

Mokiniai taip pat apžiūrėjo lankytojų centrą. Smagu, kad su savo vaikučiais šventėje dalyvavo ir tėveliai.

Mokinius konkursui ruošė mokytojos Gražina Antanavičienė, Ona Žvirblienė, Irena Petraškienė.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Pradinių klasių mokytoja Irena Petraškienė