2012–2013 m.m.

Mokykloje paminėta Pasaulinė vandens diena - kovo 22-oji

Kasmet kovo 22-ąją minima Pasaulinė vandens diena, kuria siekiama atkreipti dėmesį į geriamojo vandens svarbą, populiarinti geriamojo vandens resursų naudojimo būdus. 2013-ieji pasaulyje paskelbti tarptautinio bendradarbiavimo vandens klausimais metais.

Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų.

Kai milijardai žmonių išgyvena badą ir vandens trūkumą, mes negalime apsimesti, jog problema mūsų neliečia, nors mes ir gyvename šalyje, kur turime vandens daugiau nei pakankamai.{akgallery}

Saugokime jį ir tausokime. Kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie problemų sprendimo bei imtis tam tikrų veiksmų. Šią dieną  mokykloje mokiniai ir mokytojai aktyviai įsijungė į Visuomenės Sveikatos biuro organizuojamą akciją ,,Apsirenk mėlynai“. Mokyklos direktorius Stasys Valančius, muzikos mokytojas Saulius Kondrotas ir chemijos mokytoja Gražina Adamukaitienė bei 7-8 klasių mokiniai mokyklos bendruomenei vedė integruotą pamoką apie vandens reikšmę, jo svarbą žmonių ir visos gyvosios ir negyvosios gamtos gyvenime. Dailės būrelio nariai, vadovaujami mokytojos Onos Žvirblienės parengė piešinių parodą, skirtą Žemės dienai. Vandens dienos minėjimas pradėjo mūsų mokyklos renginių ciklą,orientuotą į ekologines problemas ir skatinantį sveiką gyvenseną. Tikimės, kad visi  Balbieriškio bendruomenės nariai aktyviai įsijungs į tolimesnes akcijas, atsakingai rūšiuos šiukšles, grąžins aplinką, džiaugsis atbundančia gamta ir gėrėsis švariomis Ringio, Peršėkės ir Nemuno pakrantėmis...

Mokytoja Reda Valančienė