author footer link can be edited or disabled only in full version

2012–2013 m.m.

Sėkmingas Balbieriškio badmintonininkų žaidimas 8-tosios Lietuvos taurės 3-jo etapo varžybose

Kovo 16 d.Tauragėje vykusiose Lietuvos taurės varžybose Balbieriškio badmintono klubo "Svajonė" žaidėjai iškovojo 11 medalių: 3-aukso, 1-sidabro ir 7-bronzos. Pirmąsias vietas  varžybose iškovojo Osvaldas Aliulis - vyrų vienete, bei Meda Kavaliauskaitė ir Gerda  Trakymaitė - moterų dvejete. Moterų vienete, nusileidusi tik vilnietei Elžbietai Bajorinaitei, Gerda iškovojo antrąją vietą, o Aistė Kurapkaitė - trečiąją. Vyrų vienete Rytis Bucevičius iškovojo trečiąją vietą. Moterų dvejete Aistė Kurapkaitė ir Karolina Rutkauskaitė - trečiąją. Vyrų dvejete Rytis ir Osvaldas iškovojo taip pat trečiąją vietą. Trečios vietos medaliu apdovanota ir Dovilė Kuzmickaitė, žaidusi mišriame dvejete poroje su šakiečiu Šarūnu Poderiu. Komandos vadovo R.Sidaravičiaus nuomone - tai buvo pats sėkmingiausias Balbieriškio pagrindinės mokyklos ir Prienų sporto centro auklėtinių turnyras šių metų sezone.

Nuotraukoje  iš kairės:  R.Bucevičius, O.Aliulis, A.Kurapkaitė, K.Rutkauskaitė, G.Trakymaitė, M.Kavaliauskaitė, D.Kuzmickaitė