2012–2013 m.m.

„Mes – žmonės Lietuvos“ Sigitas Geda

Balbieriškio pagrindinės mokyklos renginiai Kovo 11-ajai skiriami  tiek žmogaus dvasiai pakylėti, tiek glaudžiam ryšiui tarp kartų stiprinti, tiek sportiniam azartui mokinių širdyse uždegti.

Istorijos mokytojas Vitas Rymantas Sidaravičius ir lietuvių kalbos mokytoja Janina Grigutienė kartu su mokiniais pravedė emocingą, įtaigią integruotą pamoką „Lietuvos kelias“. Pamokos dalyviai – 5-10 klasių mokiniai.

Turėjome ir svečių – visus pasveikino miestelio seniūnas Arūnas Tomkevičius.  Kultūros ir laisvalaikio centro vokalinis ansamblis „Ringelė“ dainavo dainas, visus žadinančias mylėti savo gimtąją žemę.

Mokyklos bėgikai Kovo 11-ąją Prienuose, Laisvės aikštėje, dalyvaus Bėgimo festivalyje, skirtame Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Kovo 12 dieną mūsų mokykloje vyks futbolo šventė: varžysis mūsų ir Veiverių mokyklų, Prienų ir Birštono sporto centrų sportininkai. Šį sporto renginį, skirtą Nepriklausomybės dienai, organizuoja mūsų mokyklos mokytojas Gintaras Budrikas.

Nepriklausomybės atkūrimo istorijos prisiminimas, dainos, skirtos Lietuvai, sportininkų ryžtas apginti savo tėviškės garbę širdyje tarsi varpu susišaukia su poeto Sigito Gedos žodžiais „Mes – žmonės Lietuvos“. {akgallery}

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena