Badmintono turnyras Vilniuje

Kategorija: 2012/2013 m.m.
Paskelbta: 2013 Kovas 04, Pirmadienis 19:06
Peržiūros: 2067

Šių metų kovo 3d. Vilniuje Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salėje vyko CBC U15 badmintono turnyras. Jame dalyvavo ir 6 Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai - Prienų sporto centro badmintono grupės auklėtiniai - Gerda Trakymaitė, Meda Kavaliauskaitė, Ernesta Kurapkaitė, Dovilė Kuzmickaitė, Rytis Bucevičius ir Eimantas Aliulis.

Po Įtemptos kovos prieš vilniečių komandas - vyrų vieneto nugalėtoju tapo Rytis Bucevičius. Eimantas Aliulis liko 9-tas. Moterų vienete 2-ąją vietą iškovojo Meda Kavaliauskaitė, o 3-ąją Gerda Trakymaitė. Vyrų dvejete Eimantas ir Rytis iškovojo 3-ąją vietą, o moterų dvejete Meda ir Gerda tapo šio turnyro nugalėtojomis ir iškovojo 1-ąją vietą. Dovilė ir Ernesta - iškovojo 4-ąją vietą. Žaidžiant mišriuosius dvejetus Rytis ir Gerda finale nusileido tik vilniečių R. Minderio ir E. Bajorinaitės porai ir šiame turnyre liko antri, o Eimantas ir Meda ketvirti. Kovojant su pajėgiomis Vilniaus bei Klaipėdos komandomis - tai buvo vienas iš sėkmingiausių balbieriškiečių turnyrų.