author footer link can be edited or disabled only in full version

2012–2013 m.m.

Badmintono turnyras Vilniuje

Šių metų kovo 3d. Vilniuje Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salėje vyko CBC U15 badmintono turnyras. Jame dalyvavo ir 6 Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai - Prienų sporto centro badmintono grupės auklėtiniai - Gerda Trakymaitė, Meda Kavaliauskaitė, Ernesta Kurapkaitė, Dovilė Kuzmickaitė, Rytis Bucevičius ir Eimantas Aliulis.

Po Įtemptos kovos prieš vilniečių komandas - vyrų vieneto nugalėtoju tapo Rytis Bucevičius. Eimantas Aliulis liko 9-tas. Moterų vienete 2-ąją vietą iškovojo Meda Kavaliauskaitė, o 3-ąją Gerda Trakymaitė. Vyrų dvejete Eimantas ir Rytis iškovojo 3-ąją vietą, o moterų dvejete Meda ir Gerda tapo šio turnyro nugalėtojomis ir iškovojo 1-ąją vietą. Dovilė ir Ernesta - iškovojo 4-ąją vietą. Žaidžiant mišriuosius dvejetus Rytis ir Gerda finale nusileido tik vilniečių R. Minderio ir E. Bajorinaitės porai ir šiame turnyre liko antri, o Eimantas ir Meda ketvirti. Kovojant su pajėgiomis Vilniaus bei Klaipėdos komandomis - tai buvo vienas iš sėkmingiausių balbieriškiečių turnyrų.