2012–2013 m.m.

Popietė ,,Meilės abėcėlė‘‘

Karštu vėju pas tave ateisiu...

Tu tik lauk.Labai tik lauk.

Karštu vėju pas tave ateisiu-

Tik pašauk.

(J.Degutytė)
Vasario 14 dieną mokykloje buvo itin smagu ir linksma. Aštuntos klasės mokiniai su auklėtoja inicijavo popietę ,,Meilės abėcėlė ''. Jos dalyviai savo šokiu, daina ir vaidyba dar kartą visiems priminė, kad ,, meilė turi tūkstantį vardų''.

Likom sužavėti šeštos klasės mokinio Airido ir šokėjų pasirodymu. Įspūdinga buvo išdykėlės ir jos mamos vaidyba, kurią sukūrė devintokai Domantas ir Viktorija. Meilė ir nusivylimas - septintokių Monikos ir Odetos dainoje. Daug juoko sukėlė dešimtokių Neringos ir Rimantės duetas. Po aštuntoko Stasio ir jo merginų pasirodymo pasijutome, kaip vasarą - prie jūros.

Kokia šventė be dovanų? Kiekvienos klasės berniukai sveikino savo klasės mergaites, mergaitės - berniukus.
Savo prisiminimais dalijosi mokytojas A.Antanavičius, sukūręs mokinio vaidmenį. Jis papasakojo daug linksmų istorijų.

Smagu, kai visi stengiamės sukurti vieni kitiems šventę. Mylėkim ir būkim mylimi.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Aštuntos klasės mokiniai ir jų auklėtoja Danutė Petraškienė