2012–2013 m.m.

Visada laukiame sugrįžtant

Kiekvieno žmogaus gyvenime ateina akimirkos, kai jis pradeda kitaip vertinti gyvenimo įvykius. Visi mes keičiamės, jei judame pirmyn. Bet ne pats tas faktas, kad mes keičiamės, yra svarbus, o tai, KAIP mes įsiliejame į mus bekeičiantį Gyvenimo judėjimą. Jei mes ramiai ir susitvardę pasitinkame pasitaikančius dienos eigoje išorinius įvykius, mes galime nugirsti juose mūsų Gyvenimo akimirkos išmintį. Mes galime pamatyti nepaliaujamą visos Visatos judėjimą, suvokti esantys jos dalimi ir suprasti, kaip giliai mes esame susiję su visu jos judėjimu.

Konkordija Antarova

Vasario 8 dieną Balbieriškio pagrindinės mokyklos darbuotojai į užtarnautą poilsį išleido savo kolektyvo narę, ilgametę prancūzų kalbos mokytoją, o paskutinį dešimtmetį - mokyklos bibliotekininkę Reginą Mažeikienę. Mokykloje Regina praleido 43 metus. Tai buvo jos vienintelė darbovietė. Rami, mėgstanti vienatvę tarp knygų, Regina visada mielai išklausydavo ir surasdavo gerą žodį visiems, kurie tik į ją kreipdavosi. Bibliotekoje visada buvo jauku ir šilta ne tik nuo knygų skleidžiamos šviesos, bet ir savo nuostabiais žiedais lankytojus džiugindavo kaktusai, o už lango visais metų laikais čiulbėjo paukšteliai, kurių pamaitinti sunkiu žiemos metu Regina niekuomet neužmiršdavo. Už nuoširdų ilgametį darbą bibliotekininkei padėką įteikė Prienų rajono meras Vytas Bujanauskas, dėkojo bendradarbiai, o mokyklos direktorius Stasys Valančius palinkėjo neužmiršti kelio į mokyklą,nes kiekvienas išėjęs visada laukiamas bendruose renginiuose ir šventėse, nes mokykla kiekvienam tampa antraisiais namais į kuriuos nors retkarčiais, bet norisi sugrįžti.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Mokytoja Reda Valančienė