2012–2013 m.m.

Spindi Kalėdų žvaigždelė

Šventiškai nusiteikę į Advento rytmetį ,,Spindi Kalėdų žvaigždelė“ rinkosi  priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai, visi pradinių klasių mokiniai ir mokytojai. Juk susikaupimo, rimties, apmąstymų metas laukiant Kristaus gimimo šventės – Kalėdų. Kiekviena klasė šventės tematika pasipuošė stalą. Mokiniai prisiminė adventinio laikotarpio papročius ir tradicijas, žaidė ratelius, kartu su muzikos mokytoju giedojo giesmeles, šoko šokį ,,Ir atvažiuoja Kalėda“. Iš vaikų lūpų skambėjo posmai ir kalėdiniai linkėjimai.

Susikaupimas ir rimtis padėjo vaikams suprasti Advento prasmę, suvokti, kad svarbiausia – daryti gerus darbus, kasdien nudžiuginti tuos, kuriuos mylime, kiekvienam savo širdelėje užauginti ,,gerumo medį“.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje