2012–2013 m.m.

Mažuosius aplankė Kalėdų senelis

Pūgos nutiestu baltu baltu keliu pas ikimokyklinio ugdymo skyriaus, priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtinius bei I-IV klasių mokinius atvyko Kalėdų senelis. Ilgai vaikų lauktas svečias į mokyklą atvežė gerą nuotaiką, maišą dovanų ir spektaklį ,,Kaip beždžionėlė Kalėdų ieškojo‘‘.

Mūsų mažieji  klausėsi  spektaklio veikėjų-beždžionėlės, girinuko, atsakinėjo į jų  klausimus, šoko rateliuose, darė linksmą mankštą, bendravo.

Ir koks susitikimas su Kalėdų seneliu - nepadeklamavus jam ir visiems susirinkusiems eilėraštuko prie spindinčios eglutės!

Kas po vieną, o kas su draugais iš visos širdelės stengėsi kasdien ruoštus  posmus išsakyti. Gavus dovanėlę senelis priminė vaikučiams nepamiršti magiško žodžio - ačiū.

Dėkojame visiems, padėjusiems surengti nuotaikingą šventę.{akgallery}

Mokytoja Gražina