2012–2013 m.m.

„Knygų Kalėdos“ kviečia papildyti mokyklų bibliotekas

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis.

„Per šias Kalėdas kiekvienas galime grįžti į savo mokyklą. Grįžti ne tuščiomis, o su naujomis ir įdomiomis knygomis. Iš jų Lietuvos vaikai mokysis mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį“, – kviečia Prezidentė.

Mokyklų bibliotekoms labai trūksta naujų vaikų ir jaunimo knygų, enciklopedinių leidinių ir žodynų.

Daugiau nei 1000 mokyklų parengė reikalingiausių knygų sąrašą. Lapkričio 19 – sausio 6 dienomis knygynuose „Vaga“, „Pegasas“ ir „Knygų namai“ įsikurs specialios „Knygų Kalėdų“ lentynos. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos specialiu lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. Nuolaida.

Iš knygynų knygos keliaus į Tavo mokyklos biblioteką. Prisijungdama prie akcijos Balbieriškio pagrindinės mokyklos biblioteka  kviečia visus mūsų mokyklos esamus ir buvusius mokinius, jų tėvelius, mokytojus, kraštiečius ir visą vietos bendruomenę prisijungti prie šios akcijos. Iš anksto nuoširdžiai dėkojame...

Naujų knygų savo krašto mokyklai galite padovanoti ir tiesiogiai.{akgallery}