2012–2013 m.m.

Vitaminų abėcėlė

Antros klasės mokiniai vykdė projektą „Vitaminų abėcėlė“. Mokiniai įvairiuose informaciniuose šaltiniuose ieškojo informacijos apie daržoves, jose esančius vitaminus. Patys bandė kurti eilėraščius apie daržoves, taip pat mokėsi lietuvių poetų nuotaikingų eilėraščių. Antrokai kūrė pasaką „Daržovių ginčas“, stengdamiesi pagirti kiekvieną daržovę, šūkius, raginančius draugauti su vitaminais.

Dailės pamokose vaikai piešė daržoves, kūrė daržovių karūnas, muzikos pamokose mokėsi dainelių apie daržo gėrybes. Projektą pristatė tėveliams. Pristatyme taip pat dalyvavo jaunųjų miško bičiulių būrelio globėjas miškininkas Valdas Kvedaravičius, jaunųjų miško bičiulių veiklos koordinatorius Kastytis Tarasevičius, kuris papasakojo apie vitaminus, dovanojamus miško. Vaikai kartu su tėveliais pristatė patiekalą, kuriame panaudojo pasirinktą daržovę, jį skanavo visi, šoko ratelius, kartu dainavo.

Vykdydami projektą mokiniai ugdėsi bendrąsias kompetencijas, sveikos gyvensenos įgūdžius, stiprėjo tėvų ir mokyklos bendradarbiavimas.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Mokytoja Irena Petraškienė