Lietuvos Makabi Grand Prix badmintono čempionate

Kategorija: 2012/2013 m.m.
Paskelbta: 2012 Lapkritis 13, Antradienis 13:30
Peržiūros: 1076

Lapkričio 10 d., kaip ir kiekvienais metais Vilniuje vyko Lietuvos Makabi Grand Prix badmintono čempionatas. C meistriškumo grupėje vienetus, dvejetus ir mišrius dvejetus bendrai žaidė vaikai ir suaugusieji - viso 108 dalyviai. Balbieriškio badmintono klubą atstovavo 6 žaidėjai(4 merginos ir 2 vaikinai). Visą dieną vyko žaidybinės kovos. Vyrų vienete balbieriškietis  Rytis Bucevičius iš 29 dalyvių iškovojo 5 vietą.

Žaidžiant moterų vienetą finale susitiko mūsų mokyklos mokinė -  Prienų sporto centro auklėtinė Gerda Trakymaitė ir  vilnietė Elžbieta Bajorinaitė. Po įtemptos kovos pergalę rezultatu 22:20 ir 21:17 šventė balbieriškietė Gerda Trakymaitė. Gerda iškovojo didžiąją 2012 m. Makabi taurę ir nugalėtojos medalį. Kita jos komandos draugė - Meda Kavaliauskaitė iškovojo 3-ją vietą šiame prestižiniame čempionate. Jaunieji Prienų krašto badmintonininkai ruošiasi tolimesnėms varžyboms naujame badmintono sezone. {akgallery}