2012–2013 m.m.

Jei tavęs laukia, visada malonu sugrįžti

Trumpėjančioms dienoms primenant apie įpusėjusį rudenį bei pageltusiems lapams maloniai čežant po kojomis visiems norisi pasinerti į gražių, šiltų prisiminimų sūkurį, pabūti drauge su tais, su kuriais praleidai dešimt mokyklinių metų ir su tais, kurie dar tik mėnuo, kai tapo tavo draugais, o, galbūt, ir su tais, kurių dar visai nepažįsti… Todėl šiltą penktadienio popietę į Balbieriškio pagrindinę mokyklą skubėjo ne tik dabartiniai mokiniai, bet ir buvę dešimtokai bei Kunigiškių pagrindinio ugdymo skyriaus mokinių atstovai.{akgallery}

Tai buvo tikrai įdomus susitikimas neoficialioje aplinkoje, juk būtent draugiškoje, kasdienėje aplinkoje, geriau vienas su kitu susipažįstame, o juk toks ir buvo pagrindinis susitikimo tikslas. O kad susitikimas paliktų kuo daugiau linksmų prisiminimų, susirinkusieji susitikimą paįvairino nuotaikingais susipažinimo, bendravimą ir bendradarbiavimą skatinančiais žaidimais, klausimais iš mokyklos istorijos ir šiandieninio gyvenimo. Senos pažintys ir naujos draugystės dar labiau sustiprėjo energingų šokių sūkuryje. Mokiniai išsiskirstė laukdami naujų prasmingų susitikimų.

Mokytoja Reda Valančienė