2012–2013 m.m.

Konstitucijos egzaminas mokykloje

Minint 20-ąsias Lietuvos Konstitucijos metines, ketvirtadienį šalyje šeštą kartą vyko Konstitucijos egzaminas. Šiemet egzamino, kuris tapo valstybinės reikšmės įvykiu, dalyviais panoro būti apie 44 tūkst. žmonių. Kaip ir praėjusiais metais, egzaminas buvo rengiamas skirtingoms tikslinėms grupėms Mūsų mokykloje egzaminą laikė 66 dalyviai iš 5-10 klasių. Dalyviai turėjo atlikti 30 uždarų klausimų testą. Egzaminas buvo laikomas 45 minutes. Tačiau mūsiškiams tiek laiko neprireikė. Jie užduotis išsprendė žymiai anksčiau, tačiau skubėjimas gerų rezultatų neatnešė.Į antrąjį turą pateko tik 4 mokiniai, kurie surinko 25 ir daugiau taškų.Tai Neringa Žvirblytė 10 kl.,Viktorija Smitriūtė 9 kl.,Vakaris Juodžiukynas ir Gabrielė Jarackaitė 7 klasė.

Mokytoja Reda Valančienė