2012–2013 m.m.

Balbieriškyje atidaryta ikimokyklinio ugdymo grupė

Pirmąją rugsėjo Balbieriškio pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo korpuse duris atvėrė ikimokyklinio ugdymo grupė. Simbolinę įkurtuvių juostelę perkirpo Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Algis Marcinkevičius, švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas ir mokyklos direktorius Stasys Valančius.

Ikimokyklinio ugdymo grupės atidarymo naujose patalpose labai laukė 15 seniūnijos vaikučių. Į iškilmingą atidarymą atvyko rajono tarybos narys Alvydas Vaicekauskas, Vilniaus universiteto docentė Giedrė Purveneckienė, J.Palionio paramos ir labdaros fondo atstovai Edita Palionytė ir Andrius Palionis, Balbieriškio seniūnijos seniūnas Arūnas Tomkevičius, mokyklos bendruomenė, sugužėjo būrys tėvelių.

Dar dažais kvepiančias grupės patalpas pašventino parapijos klebonas Remigijus Veprauskas. Įkurtuvių proga visi svečiai grupei dovanojo gėlių ir saldumynų Kalbėję svečiai auklėtojoms ir darbuotojams linkėjo sveikatos, stiprybės, gražaus bendravimo su mažaisiais, o visiems tėveliams palinkėjo į šią nuostabią grupę netrukus atvesti dar po vieną atžalą.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Mokytoja Reda Valančienė