2012–2013 m.m.

Nuskambėjo Rugsėjo pirmosios skambutis

Rugsėjo 1-osios rytą švęsti Mokslo ir žinių dieną susirinko gausus būrys Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokinių, jų tėvelių, senelių,  svečių.

Nuskambėjus Lietuvos valstybės himnui prie mokyklos suplevėsavo Lietuvos valstybinė vėliava.

Prasmingai  mokslo metų pradžiai nuteikė Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktoriaus Stasio Valančiaus pokyčių mokykloje apžvalga bei šventiniai palinkėjimai.

Su švente sveikino Balbieriškio seniūnas Arūnas Tomkevičius.

Pirmokai ir dešimtokai su savo auklėtojomis nupynė posmų pynę mokyklai, džiaugėsi pirmąja diena mokykloje.

Didelio dėmesio sulaukė pirmokai, kurie  pirmą kartą išgirdo Rugsėjo 1-osios skambučio aidą. Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Algis Marcinkevičius jiems įteikė Saugaus pirmoko pasą, linkėjo sėkmingo pasiekimų kelio. Juozo Palionio labdaros ir paramos fondo atstovai, tęsdami gražią tėvo tradiciją, padovanojo pirmokams po knygelę. Visus  mokiniams padrąsino  žengti mokslo ir žinių keliu bei būti vertiems savo svajonių.

Šventėje netrūko ir šiltų klasių auklėtojų  žodžių. Jais dalijosi priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Ramutė Švedienė, penktos klasės auklėtoja Ona Žvirblienė.

Lai kupina įspūdžių Rugsėjo 1-osios šventė  įkvepia kiekvieną  iš mūsų kūrybingiems, naujas idėjas teikiantiems  mokslo metams.

Visus susirinkusiuosius pakylėjo Balbieriškio parapijos klebono Remigijaus Veprausko mintys bei susitelkimas šv.Mišioms už esamus, buvusius mokyklos mokinius ir mokytojus.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Gražina Antanavičienė