2011–2012 m.m.

Mokyklinis suolas - it magnetas, kviečiantis sugrįžti į vaikystę

Laikas, praleistas mokykloje su klasės draugais, daugeliui buvo labai svarbus, nes kartu išmokome skaityti, rašyti, susiformavo charakteriai, asmenybės, patirtos pirmos meilės, bučiniai, žiburėliai ir dar daug gerų dalykų. Žinoma, mums visada norisi prisiminti tai, kas gerą, malonu. Turbūt todėl žmonės ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje mielai organizuoja klasės susitikimus.

Į pirmąjį susitikimą po 5 metų saulėtą liepos 22 sekmadienio popietę susirinko 2007 m. laidos dešimtokai. Prabėgo dar tik penkeri metai, tačiau jau nemažai pasikeitimų įvyko tiek mokyklos, tiek buvusių mokinių gyvenimuose. Kai kurie jau sukūrė šeimas, sūpuoja atžalas, kiti sėkmingai baigė  ar dar vis šturmuoja mokslus. Malonu, kad patys gražiausi prisiminimai paliko iš mūsų mokykloje praleistų dienų, kad norisi į ją sugrįžti, dar kartą pasėdėti mokykliniame suole. Ačiū, tiems, kurie atėjote, o negalėjusių laukiame sekančiame susitikime po 3 metų.

Klasės auklėtoja Reda