2011–2012 m.m.

Mokyklos tarybos posėdis

Gegužės 9 dieną įvyko mokyklos tarybos posėdis. Jame išrinktas naujas šios tarybos pirmininkas. Juo (balsų dauguma) išrinkta matematikos mokytoja metodininkė Danutė Petraškienė, pavaduotoja – pradinių klasių mokytoja metodininkė Aldona Krilavičienė, sekretore – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Janina Grigutienė.

Posėdyje vienbalsiai pritarta mokyklos dalyvavimui Vietinės veiklos grupės bei ŠMM  Švietimo aprūpinimo centro organizuojamuose projektuose. Mokyklos direktorius Stasys Valančius tarybos narius supažindino su mokyklos pertvarkos perspektyvomis ryšium su ikimokyklinio ugdymo skyriaus įkėlimo į pradinės mokyklos pastatą, informavo apie finansinę mokyklos padėtį, atsakė į tarybos narių klausimus.