2011–2012 m.m.

Dėkingi mamai ir močiutei

Ir vėl gegužės žiedų šviesa sukvietė visas Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokinių bei miestelio mamas ir močiutes į nuotaikingą Motinos dienos šventę ,,Ačiū, Tau, Mamyte“.

Šiemet, kaip kasmet, šiltai bendradarbiaudami, spalvingą šventinę programą paruošė Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centras bei mokyklos meno saviveiklos kolektyvai.

Į šventę susirinkusias mamas ir močiutes sveikino Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktorius Stasys Valančius.

Padėkos posmai mamai sklido iš pačių mažiausiųjų Balbieriškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių, pradinių klasių mokinių lūpų. Jiems pasiruošti padėjo vaikučių auklėtojos Gražina Kozlovskaja, Birutė Mitrulevičienė, Aldona Grebliauskienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gražina Antanavičienė, pradinių klasių mokytojos Irena Petraškienė, Aldona Krilavičienė ir Ramutė Švedienė.

Smagiu šokiu linksmino pradinių klasių mokinių tautinių šokių kolektyvas ,,Ringutis“, bei linijinių šokių šokėjos (vadovė Vilija Sližauskienė).

Melodingas dainas mamai dainavo Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro, mokyklos atlikėjai, kuriuos šventei parengė meno vadovai Neringa Senavaitytė, Artūras Petraška, mokytojas Saulius Kondrotas.

Kūrybinių darbų parodą mamoms skyrė 5-10 klasių mokiniai su mokytojais Ona Žvirbliene, Alvydu Antanavičiumi.

Lai šventinė padėka mamoms ir močiutėms, nuskambėjusi iš visų šventės rengėjų širdies, įkvėps jas naujoms svajonėms ir darbams.

Daugiau nuotraukų mokyklos fotogalerijoje

Nuotraukos kvitrina.com