2011–2012 m.m.

Aktyviai dalyvavome konferencijoje ,,Mokyklos ir šeimos bendradarbiavimo sėkmė‘‘ Šilavoto pagrindinėje mokykloje

Į  Šilavoto pagrindinę  mokyklą  pasidalinti patirtimi apie bendradarbiavimą su tėvais vyko nemažas būrelis mūsų mokyklos mokytojų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė parengė pranešimą ,,Mokyklos ir šeimos bendradarbiavimo tradicijos‘‘. {akgallery}

Gausiai susirinkusių pradinių klasių mokytojų darbo grupėje savo bendradarbiavimo su tėvais sėkmės istorijas papasakojo Aldona Krilavičienė, Ramutė Švedienė, Irena Petraškienė.

Vyresniųjų klasių mokytojų grupėje apie savo auklėjamosios  klasės tėvų iniciatyvas kalbėjo Danutė Petraškienė.

Konferencija buvo naudinga, įdomi. Parsivežėme naujų patirčių  apie bendradarbiavimą su šeima.