2011–2012 m.m.

"Draugauk su knyga 2012"

Balbieriškio pagr. mokykloje akcija "Draugauk su knyga 2012" prasidėjo Knygnešio dienos švente. Joje prisiminėme knygnešius, kalbėjome apie Metų knygos 2011 rinkimus ir išrinktas geriausias knygas, apie Knygų mugę, vasario mėn. vykusią Vilniuje ir sutraukusią rekordinį skaičių knygos mylėtojų.

Buvo įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės aktyviausioms mokyklos bibliotekos skaitytojoms:

Laurai Charbakaitei (5 kl.)

Ignei Kukankaitei (6 kl.)

Dovilei Kuzmickaitei (6 kl.)

Šioje šventėje gražiais posmais, dainomis ir giesmėmis paminėjome įžymaus poeto B.Brazdžionio 105 -ąsias gimimo metines.

Akcijos metu visų klasių mokiniai piešė iliustracijas mėgiamiausioms knygoms ir rengė jų parodėles, 5-10 kl. mokiniai žiūrėjo naują lietuvišką meninį filmą "Knygnešiai", 9 kl. mokiniai su liet. klb. mokytoja J.Grigutiene skaitė ištraukas iš Metų knyga pripažintos , G.Morkūno knygos "Iš nuomšiko gyvenimo", pradinių klasių mokiniai garsiai skaitė knygeles, jas iliustravo, lankėsi Balbieriškio viešojoje bibliotekoje, gamino skirtukus knygoms. Akcijoje aktyviai dalyvavo pradinių klasių mokytojos G.Antanavičienė, A.Krilavičienė, I. Petraškienė, R.Švedienė, mokytojai S.Kondrotas, O.Žvirblienė, J.Grigutienė, R.Macijauskas, bibliotekininkė R.Mažeikienė.