2011–2012 m.m.

Lietuvos nepriklausomybės dienos minėjimas

Kovo 9–ąją istorijos mokytojas V.R.Sidaravičius mokinius ir mokytojus pakvietė į istorijos ir pilietiškumo ugdymo pamoką. Pamokos metu visa mokyklos bendruomenė sugiedojo valstybės himną, šeštokės pradžiugino J.Marcinkevičiaus eilėmis. Buvo trumpai prisimintas istorinis Lietuvos kelias siekiant nepriklausomybės. Mokytoja R.Valančienė visų klasių komandas pakvietė dalyvauti konkurse ,,Rašau Lietuvos vardą“, kurį organizuoja leidykla ,,Versmė“. Gražiausių darbų nuotraukos iškeliavo į Vilnių ir bus skelbiamos internetinėje svetainėje www.versmė.lt. Šioje netradicinėje pamokoje mes dar kartą peržvelgėme savo vertybes, pasidžiaugėme laisva ir nepriklausoma valstybe, nerūpestinga ir saugia vaikyste.