2011–2012 m.m.

Kaziuko mugė

Padangėje sučirenus pavasario pranašui - vieversiui susirinkome į ,,Kaziuko mugę‘‘. Kūrybingais, įdomiais rankų darbeliais pradžiugino V - X klasių mokinių neformaliojo ugdymo būreliai ,,Meninės raiškos studija‘‘ bei ,,Prakalbink medį‘‘, kuriems vadovauja mokytojai Ona Žvirblienė bei Alvydas Antanavičius. Susirinkusiuosius sveikino ,,Kaziukas‘‘ ir ,,Kazytė‘‘ - tai X klasės mokinės - Erika ir Kristina. Jos nestokojo išmonės, supažindindamos su šventojo Kazimiero gyvenimu ir istorija. Vedančiosios atsinešė didelę skrynią lietuvių liaudies mįslių, o įminusieji buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Mugėje mokiniai vaišinosi ,,Kazytės‘‘ vaišėmis, kurias padėjo ruošti darbščiosios mamos. Drąsiausieji ne tik pademonstravo, bet ir pristatė savo darbus. Airidas ir Linas paaiškino kaip gamino iš medžio mentelę, kur planuoja pritaikyti.Laura džiaugėsi pagaminusi kryželį. O Erika puikavosi rankų darbo auskarais. Su pavasariu visus sveikino mokyklos direktorius Stasys Valančius. Džiugu, kad neformaliojo ugdymo veikla mokiniai puoselėja etnokultūrines tradicijas, ugdosi mokėjimo mokytis, verslumo kompetencijas.

Dėkoju mokiniams, tėveliams ir mokytojams, padėjusiems surengti mugę.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina