2011–2012 m.m.

Kalėdinio lango puošimo tradicija

Graži mūsų mokyklos tradicija puošti klasių ir koridorių langus gyva ir šiemet. Kūrybingų mokytojų, auklėtojų, ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučių, I - X klasių mokinių, tėvelių iniciatyva prieš Kalėdas mokyklos langai ,,pražydo‘‘ ledinėmis gėlėmis, artėjančių 2012 metų akcentais, šuoliuojančiais per sniegą elniukais, žiemos nuotaika bei spalvomis.Kalėdinio lango puošimo apdovanojimai bus skelbiami mokyklos Naujametinio karnavalo metu.

Šį gruodį savo idėją paskleidėme visose seniūnijos įstaigose - mokiniai puošė pašto, bibliotekos, kultūros centro langus.

Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai, pradinių klasių mokiniai su mokytojomis bei tėveliais gamino žaisliukus ir pakabino ant eglutės bažnyčioje. Vyresniųjų klasių mokiniai su dailės mokytoja Ona Žvirbliene bažnyčioje surengė karpinių parodą.

Dėkojame visiems padėjusiems ruoštis šventėms.

Langų nuotraukos fotogalerijoje

Gražina Antanavičienė