2011–2012 m.m.

Sėkmingi balbierškiečių startai tarptautiniame badmintono turnyre

Šių metų lapkričio 5-6 dienomis Kaune vyko tarptautinis badmintono turnyras "Rudens lapai". Šiame turnyre dalyvavo stipriausi Lietuvos ir baltijos šalių badmintonininkai. Turnyre buvo žaidžiama trejose grupėse. A ir B, bei veteranai žaidė 40metų + grupėje.

Gan sekmingai šiame turnyre pasirodė ir septyni mūsų rajoną atstovavę balbierškiečiai: Aurimas Kurapka, Mantas Šatrauskas ir Neringa Žvirblytė žaidė stipriausioje A grupėje, Dalius Juodsnukis, Osvaldas Aliulis ir Matas Kavaliauskas žaidė B grupėje. Rimantas Sidaravičius kovojo 40 + grupėje. Dalius Juodsnukis vyrų vienete ir vyrų dvejete (su Matu Kavaliausku) iškovojo trečias prizines vietas. Matas Kavaliauskas vyrų vienete iškovojo 7 vietą (iš 25 dalyvių). Osvaldas Aliulis vyrų vienete 12 vietą, o dvejete 7 vietą (iš 14 dvejeto porų). Mantas Šatrauskas vyrų vienete 9 vietą, o dvejete su Aurimu Kurapka taip pat 9 vietą. Neringa Žvirblytė moterų vienete 10 vietą, o moterų dvejete 7 vietą. Rimantas Sidaravičius vyrų vienete 12 vietą, o vyrų dvejete 8 vietą.

Vertinant tarptautinio turnyro dalyvių pajėgumą, manome, kad pavyko pasiekti gan aukštus rezultatus pirmą kartą iškovojant viename turnyre net 1144 taškus.{akgallery}

Didžiausią indėlį įnešė Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai - Neringa Žvirblytė, Mantas Šatrauskas, Matas Kavaliauskas ir Osvaldas Aliulis. Prie pasiektų rezultatų ženkliai prisidėjo prienietis Dalius Juodsnukis, APRC M. Krupavičiaus ŽŪ skyriaus mokinys Aurimas Kurapka ir žaidžiantis kūno kultūros mokytojas Rimantas Sidaravičius.

Ovidijus Kavaliauskas