2011–2012 m.m.

Mokyklos tarybos posėdis

Rugsėjo 27 d. įvyko mokyklos tarybos posėdis. Jame buvo aptarti aktualūs mokyklos veiklos klausimai. Tarybos nariai pritarė mokytojų kandidatūroms ,,Metų mokytojo“ apdovanojimui, buvo pakeisti tarybos nuostatų kai kurie punktai. Nutarta tarybos pirmininko pavaduotoja išrinkti mokytoją Aldoną Krilavičienę, o į mokytojų atestacijos komisiją deleguoti tėvų atstovą – Angelę Dabulevičienę.

Tėvai išsakė pageidavimą, kad mokykloje būtų įrengta pasiūlymų ir pageidavimų dėžutė, aptartas švietimo ir mokslo ministro įsakymas dėl mokytojų priėmimo į darbą organizavimas.

Kitas tarybos posėdis numatytas po visuotinio tėvų susirinkimo, kuriame bus išrinktas tėvų atstovas. Jį išrinkus bus renkamas naujas mokyklos tarybos pirmininkas.{akgallery}